Leaving Already?
Get 5% OFF On Your Purchase

Click the button below to unlock the deal and reveal a discount code to use at checkout.

Květiny v krabici - Stabilizovaná růže v krabici - Trvanliva růže v krabici - Věčné růže v krabici

Květiny V Krabici - Stabilizovaná Růže V Krabici Trvanliva Věčné Růže

Květiny V Krabici - Stabilizovaná Růže V Krabici Trvanliva Věčné Růže

Květiny v krabičce - to je výborný dárek, který symbolizuje nehasnoucí a nehynoucí lásku. Takovým romantickým gestem beze slov vyjádříte své city či vděčnost milované dívce, dobrému příteli, blízkému členu rodiny nebo kolegovi, který vás podržel, když vám bylo nejhůř.

Květiny v krabičce vám na rozdíl od klasické kytice nebudou dělat radost jen týden, nýbrž několik let! Tyto nádherné živé květiny jsou díky speciálním kvalitním stabilizátorům jakoby zastavené v čase. A tak se jejich krásou a veselými barvami můžete kochat až pět let!


Květiny v krabičce - dárek k jakékoli příležitosti

Tyto květiny v krabičce přímo dýchají romantikou, láskou a péčí. Pomohou vám překvapit své blízké při jakékoli příležitosti - nebo jen tak, bez zvláštní příčiny - krásným a milým dárkem.

Maminka, babička či sestra budou nadšené, až k narozeninám dostanou tento dárek! Květinová krabička je i vhodný dárek ke svatbě či k Vánocům. A to nemluvíme o tom, že to je ideální dárek i ke sv. Valentýnu. Svou drahou polovičku jím určitě nesmírně potěšíte!


Není to jen dárek

Tyto různobarevné květiny kvetou několik let a zaručeně se stanou nepřehlédnutelnou součástí interiéru. Váš domov, kancelář či jiná místnost s nimi získají velmi vkusný vzhled a příjemnou atmosféru.

Květiny v krabičce jsou výborná alternativa k pokojovým květinám, které vyžadují neustálou péči, musí se zalévat a zbavovat uschlých květů. O květinové krabičky se nemusíte nijak zvlášť starat. Stačí, když z nich jednou za čas otřete prach.


Čím se naše květinové krabičky vyznačují?

Na výrobu krabiček s květinami používáme jen materiály té nejvyšší kvality. Květiny na výrobu těchto krabiček rostou přirozeně na plantážích, kde se následně vybírají jen ty nejkrásnější z nich. Ty se pak konzervují s pomocí speciálních stabilizátorů a aranžují do krabiček.

Všechny naše květinové krabičky jsou vyrobeny ručně. To každé krabičce dodává zvláštní krásu, jedinečnost a dokonalost. Díky ruční práci můžeme zaručit, že každá květina v krabičce je té nejvyšší kvality. Naše květiny v krabičce vám budou dlouho dělat radost svou krásou, veselými barvami i vkusným designem. A hlavně - těmito výjimečnými krabičkami se můžete kochat, aniž byste si museli dělat starosti, jak o ně pečovat!

Product added to wishlist