Leaving Already?
Get 5% OFF On Your Purchase

Click the button below to unlock the deal and reveal a discount code to use at checkout.

Medvídci z růží - Květinoví medvídci

Medvídci Z Růží - Květinoví Medvídci - Teddyway

Medvídci z růží - Květinoví medvídci - Nejlepší volba!

Okouzlující, kvalitní a originální - to je medvídek z růží. Je to netradiční dárek, který obdarovanému bude ještě dlouhá léta připomínat šťastnou slavnostní chvíli, při které ho dostal. A kromě toho tito medvídci z růží mohou posloužit jako zajímavá alternativa ke kyticím růží!

Jsou vyrobeni z bezpečných materiálů, a proto jimi můžete podarovat i ty nejmenší členy rodiny. Děti se z nich budou radovat a vy budete moci být v klidu, jelikož medvídci z růží jsou pevně sešití a materiál, ze kterého jsou vyrobené růže, není zdraví škodlivý.

Medvídkem z růží můžete udělat radost komukoli: dcerce či synovi, přítelkyni, manželce, mamince i jinému blízkému člověku.


Medvídek z růží - to není jen dárek!

Medvídky si můžete objednat v nejrůznějších barvách. Ale pozor: nejsou jen zajímavým dárkem. Díky neobvyklému a modernímu vzhledu se mohou stát i vhodnou dekorací či doplňkem interiéru.

Medvídek z růží se určitě stane nepřehlédnutelnou součástí domácnosti či zajímavou dekorací na svatbě, která přispěje k navození hravé či slavnostní atmosféry. Medvídci z růží mohou být mnohem víc než jen okouzlující dárek!


Čím se naši medvídci z růží vyznačují?

Na výrobu medvídků z růží používáme jen materiály té nejvyšší kvality. Díky tomu 3D růže vypadají velice přirozeně a jako živé. Všechny použité růže jsou vybrané ručně. Ruční výroba medvídkům propůjčuje okouzlující, nevšední vzhled, podtržený tím, že každičký detail je pečlivě vypracovaný.

Naše medvídky z růží dostanete:

Až ke dveřím - Můžeme zaručit, že ať jste kdekoli v Evropské unii, medvídky dostanete už za několik dnů buď až ke dveřím domu, nebo na jinou adresu, kterou uvedete.

Vysoce kvalitní - I ty nejmenší ručně vyrobené detaily jsou odolné a vydrží i časté objímání a mazlení. Medvídek z růží vám bude dělat radost dlouhá léta, jelikož květiny si dlouho udrží svůj tvar i barvu.

Unikátní - Tito medvídci vám dávají jedinečnou příležitost překvapit blízké a vyjádřit lásku netradičním způsobem. Radost z milého dárku bude trvat dlouho - stejně dlouho, jako vám vydrží sám medvídek z růží.


Jak pečovat o medvídky z růží

Medvídci z růží nevyžadují zvláštní péči. Stačí občas z okvětních plátků růží setřít prach a medvídek bude zase jako nový!

Materiály použité při výrobě totiž nepřitahují prach a snadno se čistí. Jedno upozornění pro vás ale máme: pokud chcete medvídka ochránit před vyblednutím, nepokládejte ho na místo, kde na něj bude přímo svítit slunce.

Product added to wishlist