Leaving Already?
Get 5% OFF On Your Purchase

Click the button below to unlock the deal and reveal a discount code to use at checkout.

1. Cena doručení položky se liší v závislosti na zemi určení a velikosti objednávky.

2. Pokud si zákazník přeje převzít věc do místa svého bydliště, je povinen uvést přesnou adresu s uvedením čísla bytu a domu, ulice, města, země a kontaktního telefonu.

3. Zásilky doručuje poskytovatel kurýrní služby.

4. Po předání zboží kurýrovi Vás budeme informovat SMS zprávou nebo e-mailem.

5. Před příjezdem do vašeho bydliště vás bude kurýr informovat o zamýšlené době doručení zavoláním nebo zasláním textové zprávy.

6. Čas doručení:
– Dodací lhůta po celé ČR: 2-4 pracovních dnů.
– Dodací lhůta v ostatních zemích Evropské unie: 2-5 pracovních dnů.
– Dodací lhůta mimo Evropskou unii: 4-12 pracovních dnů.

7. Tato dodací lhůta neplatí, pokud zboží zvolené kupujícím není skladem nebo v případě nepředvídaných okolností prodávající nenese odpovědnost.

8. Kupující je povinen převzít objednané zboží osobně nebo je převezme osoba uvedená v dodacích údajích. V ostatních případech nemá kupující právo reklamovat, že zboží bylo doručeno nesprávné osobě.

9. Prodávající nenese odpovědnost za dodání položek, pokud položky nejsou dodány nebo nejsou dodány včas, přičemž za zpoždění nese odpovědnost kupující nebo za okolností, za které odpovídá kupující.

10. Zboží je doručováno přes: Spojené státy, Kanada, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Polsko, Finsko, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Lucembursko, Nizozemsko, Francie, Slovensko, Německo, Velká Británie (Spojené království), Itálie, Chorvatsko, Slovinsko, Švédsko, Maďarsko, Irsko, Bulharsko, Řecko, Španělsko, Portugalsko, Rumunsko, Švýcarsko, Norsko, Srbsko, Bosna a Hezegovina, Černá Hora, Albánie.

* Zboží je dodáváno i mimo USA, Kanadu a Evropskou unii. Podrobnosti o konkrétních nákladech na doručení naleznete na webových stránkách procesu nákupu produktu nebo nás kontaktujte e-mailem info@teddyway.cz nebo nám pošlete kontaktní zprávu na stránce kontaktů.

11. Naše výrobní doručovací společnosti: DHL Global, DPD Europe, Postnord, Venipak.

Product added to wishlist