Velcí plyšoví žirafy - Velká plyšová žirafa obrovský XXL

Velké Plyšové Žirafy - Velká Plyšová Žirafa Obrovský XXL

Velké plyšové žirafy přímo ze savany do vašeho objetí!

Velké plyšové žirafy - toto zvíře si s nikým nespletete. Má dlouhý půvabný krk, štíhlé nohy, skvrnitou srst, okouzlující řasy a velké oči plné laskavosti. Ano, je to krásná žirafa. Nejvyšší savec na světě, který může dorůst až do výšky 5,5 metru. Mohli byste se mu podívat přímo do očí, kdybyste vytvořili věž ze tří osob.

Dokonce i novorozené žirafy jsou vyšší než většina lidí. Takže žirafa je skutečným modelem světa zvířat. Elegantně se prochází po molu savany. Pravděpodobně sníte o tom, že se u vás doma projde žirafa? Ukazuje se, že všechno je možné. Jediné, co musíte udělat, je chtít!


Žirafa, která se hodí domů

Nikdo by vám zřejmě nedovolil chovat doma skutečnou žirafu. Nejen, že by se nevešel dveřmi, ale také by rozbil postel ve snaze udělat si pohodlí a nakonec by sežral všechny vaše květiny. Máme tedy lepší řešení - plyšovou žirafu. Možná to není žirafa původní velikosti, kterou lze vidět v přírodě. Stále se však jedná o hračku působivých rozměrů, která svou roztomilostí chytne za srdce každého.

Můžete klidně dát takovou žirafu jako speciální dárek, který ukazuje upřímnou pozornost jiné osobě. A poté, co někomu koupíte žirafu, budete ji určitě chtít mít doma. Navíc je dokonalým doplňkem nejen doma, ale také v dětských pokojích, hernách nebo v jakémkoli jiném prostoru, který chcete udělat exkluzivní. Velké plyšové žirafy dodají těmto prostorům nádech exotiky.


Každá hračka má svou vlastní osobnost

Všechny žirafy jsou jedinečné! Neexistují dvě žirafy se stejnými skvrnami na srsti, stejně jako neexistují dvě osoby se stejnými otisky prstů. Otisky prstů každého člověka jsou jedinečné. Navíc plyšové žirafy jsou jedinečné svou osobností. Vždyť každý, kdo adoptuje velkou plyšovou žirafu, s ní tráví spoustu času: tančí, hraje si, spí s ní, sleduje filmy, fotí (alespoň jednou denně), zkouší různá jídla, cestuje do nejvzdálenějších kouzelných zemí , dokonce hledat útěchu u žiraf, když jsou těžké časy.

Obvykle se cestou dějí zajímavé příběhy. Vytvářejí nepopsatelné pouto s vlastní hračkou. S pomocí plyšové žirafy můžete dokonce rozvíjet svou kreativitu. Vymyslete například alespoň 20 míst, která by chtěla žirafa navštívit. Nebo vytvořte příběh pro každé místo žirafy. A teď spočítejte všechna ta místa. Kolik je tam míst? Okamžitě zjistíte, že jste se této činnosti naplno věnovali a že jste všechny každodenní starosti nechali někde daleko. Plyšová žirafa je tedy víc než jen hračka. Je to jedinečná osobnost, která s vámi cestuje životem.


Plyšová žirafa je nejlepším společníkem pro spánek

S plyšovými žirafami se nikdy nebudete nudit. Proč? Protože potřebují velmi málo spánku. Ve volné přírodě spí žirafy od 10 minut do 2 hodin. Představte si, že potřebujete tak málo odpočinku a zbytek času byste mohli strávit hraním her. To by bylo skvělé! Lidé ale musí spát déle. Spánek je totiž pro nás velmi důležitý, abychom obnovili síly.

A velké plyšové žirafy jsou zvláštní tím, že spí stejně dlouho jako jejich majitel. A vždy velmi klidně. Žádná plyšová žirafa nebude chrápat jako hlasitý traktor a nevzbudí vás uprostřed krásného snu. To garantujeme! Naopak, nejen že nebude rušit, ale také vám pomůže snáze usnout. Po objetí takové měkké a heboučké hračky se rychleji uklidníte a uvolníte.


Při vytváření hraček je věnována pozornost důležitým detailům

Při tvorbě plyšových žiraf byla velká pozornost věnována kvalitě materiálů, odolnosti a autenticitě detailů. Žirafa zůstane ve skvělé kondici i po mnoha letech spánku, tancování nebo hraní různých her. Jeho pevné švy vydrží i tu nejintenzivnější zábavu.

Látky jsou vhodné pro opakované praní. Míčky používané k plnění žirafy jsou antialergické a celá hračka je robustní a zároveň měkká a roztomilá. Všechny tyto věci umožňují velmi snadno se zamilovat do tak jedinečné hračky.

Product added to wishlist