Leaving Already?
Get 5% OFF On Your Purchase

Click the button below to unlock the deal and reveal a discount code to use at checkout.

Velcí plyšoví tygři - Velký plyšový tygr obrovský XXL

Velcí Plyšoví Tygři - Velký Plyšový Tygr Obrovský XXL - Teddyway
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Velcí plyšoví tygři - Nazdar, já jsem Tygr!

Už jsi někdy slyšel dobrodružné příběhy o bystrých a rychlých tygrech? Představ si, že ty příběhy jsou o mně! Možná nejsem tak vznešený a rychlý, jakého sis mě představoval, ale jsem opravdovský Tygr! A slyšel jsi, že tygři jsou neradi sami? Hledám někoho, kdo by byl můj nejlepší kamarád! Možná jsi to právě ty?

Mám měkkou a hebkou srst přímo stvořenou pro hlazení a mazlení. Mé plyšové srdce je plné radosti a lásky, o kterou bych se s tebou rád podělil! Nejspíš víš, že tygři jsou vyhlášení svou bojovností a odvahou. Se mnou se nemusíš bát žádného nebezpečí ani hrozných snů! V tygřím životě není nic důležitějšího než najít si nejlepšího kamaráda, se kterým si budeme hrát, nebo si prostě navzájem dělat společnost. Běžím se přichystat na cestu k tobě, kamaráde! Brzy se uvidíme!


Zábava a dobrodružství!

Tygři jsou opravdoví králové zábavy a svou dobrou náladou umějí nakazit i ostatní. Na první pohled působí vážně a vznešeně, ale jakmile je blíže poznáte, zjistíte, že jsou nenapravitelní rošťáci, co nezkazí žádnou zábavu!

Kanadské žertíky a hra na honěnou – na to tygry užije. Připrav se na bláznivé honičky! Vrhněte se spolu do dobrodružství! Důkladně se seznamte! A až se po vší té zábavě budete chtít oddychnout, vyprávěj svému novému kamarádovi příběhy o vznešených tygrech, kteří přelstili všechny zlosyny.

Takové příběhy si od tebe tygr vždycky rád poslechne! Nejraději jsou totiž se svým kamarádem. A za jeho společnost mu vždycky poděkují svou vřelostí, hebkostí a láskou. Ve dvou je vždycky zábava!


Je čas na odpočinek!

Na první pohled jsou tygři velmi rychlá zvířata, ale to neznamená, že si rádi nezalenoší. A lenoší se nejlépe s kamarádem! Tygři jsou oddaní kamarádi, a tak je baví cokoliv, co s tebou mohou podniknout. Dokonce i lenošení a nicnedělání! Vyzkoušej to a přesvědčíš se, že se ti nikdy s nikým tak dobře nelenošilo.

Zdřímněte si, smějte se, až se budete za břicho popadat - anebo si jen tak spokojeně v klidu poseďte. Ať už podniknete cokoliv, podnikněte to spolu a vychutnejte si každý okamžik. Od toho jsou přece přátelé!

Product added to wishlist