Velcí plyšoví tučňáci - Velký plyšový tučňák obrovský XXL

Velcí Plyšoví Tučňáci - Velký Plyšový Tučňák Obrovský XXL - Teddyway

Velcí plyšoví tučňáci - Nazdárek, já jsem Tučňák!

Už jsi slyšel pohádky a příběhy o veselých tučňácích? Možná tě to překvapí, ale já jsem jeden z nich! O nás tučňácích je známo, že žijeme ve velkých společenstvích. Samota je náš největší nepřítel. A tak jsem se vydal hledat tebe - svého nejlepšího kamaráda!

Mám nejjemnější peří na světě a rozdávám ta nejměkčí objetí! Mám i tučňáčí zobák, ale neboj se - tím tě jen přátelsky zobnu a rozcuchám ti vlasy! Moc se těším, až se seznámíme a budu tě moci zahrnout láskou a radostí! Věř nebo ne, ale se mnou i v ty nejzamračenější dny zapomeneš na svůj smutek a budeme se smát, až se budeme za břicho popadat!

Už se rychle kolébám pryč, abych se připravil na dalekou cestu z Antarktidy až k tobě. Nemůžu se dočkat, až se uvidíme!

Tak brzy ahoj, kamaráde!


Nekonečná zábava!

Tučňáci jsou ti nejvtipnější tvorové na světě. Proto s nimi nikdy nebudeš smutný! Až dorazí k vám domů, váš domov se zaplní štěstím, radostí a neutichajícím smíchem. Možná jsi to nevěděl, ale tučňáci mají úžasný smysl pro humor! Mají rádi bláznivé hry a ze všeho nejraději si hrají na babu, i když mají krátké nožičky.

Jak rozveselit tučňáka? Je to jednoduché. Věnuj se mu, hraj si s ním, buďte spolu - a on ti to mnohonásobně oplatí. Každý den s ním bude dobrodružství. Vždyť mít vedle sebe kamaráda, který má radost z každého dne stráveného s tebou a miluje tě z celého svého plyšového tučňáčího srdce - co může být lepšího?


Večerní rituály!

Až si s novým kamarádem dosyta vyhrajete, přichystejte se ke spaní. Tučňáci jsou mořští ptáci, a proto jsou velice čistotní a moc rádi se koupou! A potom je moc potěší, když je vykartáčuješ. Samou radostí ti rozcuchají vlasy svým měkkým tučňáčím zobákem!

Tak je to totiž v Antarktidě zvykem. A nakonec mu nezapomeň povyprávět všechny zajímavé, veselé i zvláštní příhody o jiných tučňácích, které znáš. O tom, jak se po hlavě vrhli do bláznivých dobrodružství stejně jako vy! Po takovém vyprávění se Tučňákovi bude krásně spát a budou se mu zdát ty nejbarevnější sny!

Product added to wishlist