Velcí plyšoví sloni - Velký plyšový slon obrovský XXL

Velcí Plyšoví Sloni - Velký Plyšový Slon Obrovský XXL - Teddyway
Zobrazení 1-8 z 8 položek

Nazdar, já jsem velký plyšový Slon!

Uvolněte místo měkkému a hebkému slonovi! Už jsem tady a doufám, že jsi připravený na obrovité sloní objetí! Bude plné sloní lásky, vřelé - a samozřejmě hebké! Vždycky jsem měl velký sen - s někým se spřátelit.

Nesníš náhodou taky o tom, že jednou najdeš nejlepšího kamaráda? Doufám, že se brzy setkáme. Nemůžu se dočkat, až tě obejmu a povyprávím ti spoustu zajímavých příběhů. Možná to ještě nevíš, ale my sloni jsme ti nejlepší vypravěči, protože máme výbornou paměť. A tak se nemůžu dočkat, až k tobě vyrazím, protože vím, že v tobě dostanu kamaráda, kterého budu milovat z celého svého plyšového srdce. Kamaráde, pospěš si, už se na tebe těším!


Plyšoví sloni nejsou jen dárek

Měkcí a nekonečně hebcí plyšoví sloni nejsou jen výborný dárek, které váš domov zaplní radostí a láskou, ale i skvělý kamarád pro vaše děti (a nejen pro ně).

Naši sloni jsou vyrobení z pevného materiálu, který umožňuje nejrůznější druhy použití: nejhebčí polštář na světě, nejměkčí křeslo či dokonce postýlka na odpolední zdřímnutí pro vaše nejmenší.

Záleží jen na vaší fantazii, jak se sloni budou účastnit života ve vaší domácnosti!


Výroba našich hraček

Při výrobě slonů jsou používány jen ty nejkvalitnější materiály a je to na nich na první pohled vidět. Jsou také vyrobeni s velkou pečlivostí, která podtrhuje jejich jedinečný design, kterým si získají všechny, kdo je uvidí - malé i velké.

Plyšové slony dostanete:

Až ke dveřím - ať už bydlíte v kterékoli zemi Evropské unie, kurýr vám slona doručí přímo na adresu, kterou uvedete.

Ve vysoké kvalitě - naši sloni jsou vyrobení s láskou a z materiálů té nejvyšší kvality, bezpečných i pro malé děti. Proto jsou to hračky pevné a odolné, které vydrží i ta nejdivočejší dětská objetí. Sloni mají vycpávku z antialergických materiálů, a proto si s nimi mohou hrát i ty nejmenší děti.

Tito neobyčejní plyšoví sloni jsou výborný originální dárek pro malé i velké. Jsou tak měkcí a hebcí, že jim nikdo neodolá. Darovat našeho slona - to znamená naplnit srdce obdarovaného radostí a štěstím.

Product added to wishlist