Velcí plyšoví plameňáci - Velký plyšový plameňák obrovský XXL

Velcí Plyšoví Plameňáci - Velký Plyšový Plameňák XXL - Teddyway

Velcí plyšoví plameňáci - Ahoj, já jsem Plameňák!

Velcí plyšoví plameňáci - Veselé barvy, jemné peří a dobrá nálada - to jsem já, Plameňák! Pocházím z teplých krajin, a tak hledám dobrého kamaráda, který by mě často objímal a zahříval. My plameňáci jsme věrní kamarádi a milující členové rodiny.

O tom se rychle přesvědčíš, jelikož rád dělám společnost svému kamarádovi a stojím při něm v dobrém i zlém. Nejraději ze všeho chodím na procházky - jak vidíš, můžu dělat dlouhé kroky, protože mám dlouhé nohy!

My plameňáci jsme jedni z nejpřátelštějších tvorů na celém světě. Celou svou lásku i spoustu radosti dáváme svým kamarádům! Doufám, že se už brzy setkáme!


Naši velcí plyšoví plameňáci

Naši hezcí, měkcí a úžasně hebcí velcí plyšoví plameňáci jsou ideální dárek. Tyto plyšové hračky nenechají nikoho chladným. Plameňáci jsou vyrobeni z pevných materiálů, a tak vám budou dělat radost dlouhá léta.

Naše velké plyšové plameňáky dostanete:

Rychle - plameňáci na vaši adresu přijedou za několik dnů, ať už bydlíte kdekoli v Evropské unii. Kurýr vám je přiveze až ke dveřím!

Odolné - naši plyšoví plameňáci jsou vyrobeni z materiálů té nejvyšší kvality, což jim propůjčuje odolnost, která přečká i horlivé projevy dětské lásky. Proto se vyznačují velkou pevností a odolností.

Bezpeční - při výrobě plyšových plameňáků používáme jen takové materiály, které jsou bezpečné jak pro děti, tak pro životní prostředí. Všechny tyto plyšové hračky jsou tak pevně ušité, že si můžete být jisti, že se z nich při hraní neuvolní žádné drobné komponenty. Plameňáci mají antialergickou vycpávku, a tak při hraní nehrozí žádné nepříjemné komplikace ani zdravotní problémy.


Jak pečovat o velké plyšové plameňáky

Tito velcí plyšoví plameňáci nevyžadují zvláštní péči. Stačí je občas vyprat na jemný program v pračce nebo v ruce a nechat je uschnout. Díky speciálnímu materiálu nepřitahují prach, a proto není potřeba je často čistit a prát.

Upozorňujeme však, že plameňáky je třeba skladovat mimo dosah přímého slunečního světla, aby si zachovali své jasné a veselé barvy.

Product added to wishlist