Leaving Already?
Get 5% OFF On Your Purchase

Click the button below to unlock the deal and reveal a discount code to use at checkout.

Velcí plyšoví pandy - Velká plyšová panda obrovský XXL

Velcí Plyšoví Pandy - Velký Plyšový Panda Obrovský XXL - Teddyway
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Velké plyšové pandy - Ahoj, já jsem Panda!

Měkký černobílý kožíšek, roztomilý černý čenich, nekonečná objetí i nekonečná láska - to všechno jsem já! Přijedu k tobě rovnou ze slunné Asie. Už se můžeš těšit, jak spolu budeme trávit slunné dny plné radosti a vřelosti. My pandy totiž nejsme známé jen svým dokonalým charakterem, ale i neutuchající láskou ke svým nejlepším kamarádům. A samozřejmě i přátelskou povahou! Jsi připravený se seznámit s velkou, ale roztomilou pandou?

Možná hledáš nejlepšího kamaráda, kterému bys mohl vyprávět o svých nejkrásnějších vzpomínkách, ale sdílet s ním i své starosti a smutky? Slibuji, že každý den se mnou bude veselý a plný dobrodružství! Těším se, že tě brzo budu moci obejmout a rozveselit tě - a že se z nás stanou nejlepší kamarádi!


Naše velké plyšové pandy

Naše měkké, roztomilé a okouzlující pandy jsou výborný dárek nejen pro nejmenší, ale i pro dospělé. Však dospělí také někdy zatouží po věrném kamarádovi, který si na ně vždycky najde čas a vždycky je vyslechne. Slibujeme, že vás tato hračka nenechá chladnými! Naše pandy jsou vyrobené jen z těch nejkvalitnějších materiálů, a proto jsou dokonale odolné a vydrží vám po mnoho let.

Naše velké plyšové pandy dostanete:

Rychle - po celém území Evropské unie je na vaši adresu s pomocí kurýra doručíme do několika dnů.

Odolné - chtěli jsme, aby naše pandy dělaly radost malým i velkým, a proto jsme vybírali výhradně kvalitní a pevné materiály. Díky tomu jsou odolné, ale zároveň neztrácejí nic ze své měkkosti a hebkosti.

Bezpečné - vaše bezpečí je naše první starost. Proto vybíráme pouze ty materiály, které neuškodí ani vám, ani životnímu prostředí. Zaručujeme kvalitu každé hračky, abyste nemuseli mít strach, že z ní při hraní odpadne některá součást. Kromě toho jsou pandy vycpané antialergickým materiálem. Hraní s nimi je tedy naprosto bezpečné.


Jak pečovat o velké plyšové pandy

Naše plyšové hračky nevyžadují zvláštní péči, jelikož díky speciálním materiálům nepřitahují prach. Stačí je v případě potřeby vyprat na jemný program a nechat uschnout.

A pokud chcete hračce zachovat výrazné barvy, doporučujeme ji neskladovat na přímém slunečním světle.

Product added to wishlist