Velcí plyšoví opice - Velká plyšová opice obrovský XXL

Velké Plyšové Opice - Velká Plyšová Opice Obrovský XXL
Zobrazení 1-3 z 3 položek

Velké plyšové opice vás zvou do svého objetí!

Velké plyšové opice - široká ramena, dlouhé paže, huňatá srst. Velká opice se pomalu blíží... aby tě pohodlně chytila a držela ve svém měkkém objetí. Nepochybujeme o tom, že se z vás stanou nerozluční přátelé! Koneckonců, lidé jsou tak podobní těmto inteligentním zvířatům Země a podobnosti spojují. A nic na tomto světě není děsivé, když objímáte tak roztomilou opici. Tato hračka nahradí spoluhráče, posluchače vašich starostí, utěšitele, dárce míru.

Už se nikdy nebudete bát vedle něj usnout ani v naprosté tmě! A pak sníte ty nejbarevnější a nejkrásnější sny, kde se oba společně vydáte za bezstarostnými dobrodružstvími. A konečně, taková hračka nemůže být bez povšimnutí. Takže bude hrát hlavní roli dekorace místnosti u vás doma.


Evidentní podobnosti

Všichni nejlepší přátelé jsou si nějak podobní. Při pohledu ze strany to můžete okamžitě vidět. Věděli jste, že lidé mají mnoho podobností s opicemi? Opice rozumí psaným číslům a dokonce i počítat. Mohou také provádět základní aritmetické úkoly.

Velké plyšové opice, stejně jako lidé, potřebují s někým být. Nemůžeme být dlouho sami. Lidé potřebují neustále komunikovat, starat se jeden o druhého, patřit do komunity. Navíc milujeme banány! Spousta a spousta banánů! Je to jedno z nejoblíbenějších plodů, které lidé i opice rádi jedí. Některé druhy opic navíc milují trávení času ve vodě. Užívají si cákání v horkých pramenech. Vědci zjistili, že horké koupele pomáhají opicím snižovat stres.

To je skvělé! Koneckonců děláme totéž! Kdo ví, možná jsme tento nápad převzali od opic? Po náročném dni si lidé často rádi napustí vanu horkou vodou a relaxují v ní. Je tak hezké mít takového plyšového kamaráda!


Do vesmíru - spolu s plyšovými opičkami

Velké plyšové opice jsou hračkou, která pomůže rozvíjet fantazii. Každý přece ví, že jako první vyletěla do vesmíru opice. Takže si při hraní se svým novým kamarádem můžete představit, jak oba společně stoupáte do rozlehlého vesmíru. Jak kroužíte kolem Země a obdivujete její zářivé barvy a zastavte se na chvíli, abyste si dali sendvič na Měsíci.

Později projíždíte kolem jednoho nebo druhého asteroidu a objevujete nové planety. Možná cestou potkáte planetu Malého prince a navštívíte ho pozdravit. To, že jste se svou nejlepší kamarádkou, velkou plyšovou opicí, je to nejlepší na celém tomto výletu. Rozvíjejte svou kreativitu a vytvářejte své vlastní příběhy. Vždyť je to tak zajímavé a hravé. Život je zajímavý, dokud si dovolíme fantazírovat.


Plyšová opice je nezapomenutelný dárek

Velká plyšová hračka ukazuje velkou lásku. Je tedy perfektní jako dárek pro milovanou a důležitou osobu, které chcete věnovat zvláštní pozornost. Zdá se, že takový dárek říká: „Pamatuj si mě, když nebudu kolem tebe“. A objímání tak velké hračky je opravdu podobné lidskému objetí. Velké plyšové opice je tedy skvělým dárkem pro dospělého i dítě.

Může být věnován jako dárek synovi, dceři nebo rodičům. Zamilují si to i babičky - stanete se jejich oblíbenými vnoučaty. Takový dárek konečně vykouzlí úsměv na vážném šéfovi. Tomuto rozkošnému dárku prostě nejde odolat. A není třeba odolávat – stačí se jen těšit z upřímného dárku a těšit se ze své jedinečnosti.


Na výrobu dobrých hraček se používají pouze dobré materiály

Každá naše hračka je vyrobena z certifikovaných vysoce kvalitních materiálů, které jsou perfektní i pro citlivé lidi. S takovou roztomilou hračkou se chce totiž vždy každý mazlit. Je tedy důležité, aby nezpůsoboval zbytečné podráždění.

Opice je naplněna kuličkami ze silikonových vláken. Tyto kuličky mají antialergické vlastnosti. S tímto plyšovým kamarádem si tedy mohou hrát i alergici a vysoce citliví lidé. Ať jsou vaše chvíle dovádění nejen zábavné, ale také bezpečné!

Product added to wishlist