Velcí plyšoví medvídci - Velký plyšový medvěd obrovský XXL

Velcí Plyšoví Medvídci - Velký Plyšový Medvěd Obrovský XXL - Teddyway
Zobrazení 1-24 z 82 položek

Velcí plyšoví medvídci - Ahoj, já jsem Teddy!

Jsem velký, měkoučký a moc milý medvídek. V hrudi mi netluče srdíčko, ale zato jsem plný lásky, od oušek až po tlapky. Nemůžu se dočkat, až k tobě přijedu! Protože vím, že hned, jak se potkáme, stanou se z nás nejlepší přátelé a neuděláme jeden bez druhého ani krok. Že už máš tisíc nápadů, co bychom spolu mohli podniknout? Já už mám sbalený kufřík a můžu hned vyrazit k tobě!


Laten we samen leuke dingen doen!

Pojď si se mnou hrát - Až k tobě medvídek Teddy dorazí, naplní celý váš dům radostí a láskou. Stane se z něj nový člen rodiny, který s vámi bude sdílet každodenní starosti i radosti. Podívejte se spolu na film! Při sledování filmů už se nikdy nebudeš muset bát, protože Teddy tě bude držet za ruku. A nejšťastnější bude, když ti bude dělat společnost - každý den, při učení i při hraní. Bude se s tebou radovat z každé maličkosti a až budeš smutný, vždycky tě zase rozveselí!

Vždycky budu přI tobě - Medvídek Teddy je smutný, když se s tebou dlouho nevidí. Bude mít velkou radost, když bude všude cestovat s tebou! Oblíbí si park, les, letní tábor, babičku s dědečkem i prázdniny v cizině - protože tam všude s ním budeš ty. Není to úžasné, mít s sebou měkoučkého, milého a hodného kamaráda? S ním bude každý výlet ještě větší zábava!

Vždycky budu přI tobě - Medvídek Teddy je plný lásky a nepřeje si nic jiného, než aby ti jí mohl kousek dát. Nešetři pohlazením a on ti to oplatí! Bude nejšťastnějším chlupáčem na světě, když ho pozveš k sobě do postýlky. A až budeš spinkat, bude tě chránit od zlých snů. Budeš se mu moci svěřit úplně se vším, dokonce mu prozradit své nejtajnější tajemství. Určitě je nikomu nevyzradí!


Velcí plyšoví medvídci - Čas pro štěstí

TeddyWay není nic menšího než nápad, který se zrodil z nostalgie po dětství. Naši medvídci Teddy jsou roztomilé, měkoučké dárky, které splní všechna očekávání a roztaví všechny ledy. Jsou to dárky bez věkového omezení, a proto jimi můžete potěšit všechny své blízké.

Jak šel čas, zjišťovali jsme, co klienti potřebují a po čem touží. A tak jsme začali vylepšovat své zboží i příslušenství, které si k němu můžete přiobjednat. Dnes si zákazníci mohou vybrat medvídky různých druhů i velikostí, nechat svému medvídkovi na krk uvázat mašli ve vybrané barvě, zvolit si, jaké bonbóny jim medvídek přiveze, i jak bude zabalený - Velké plyšové hračky.

Naším cílem vždy bylo, je a bude vymýšlet a vyrábět dárky, které kolem sebe šíří radost a na které se nezapomíná. Sníme o tom, že jednou všichni dostanou příležitost přitulit se k měkoučkému, chlupatému medvědímu kamarádovi a s láskou ho přijmout do své rodiny.

Svým zákazníkům nabízíme dárek, který jim dlouho vydrží. Naši medvídci jsou té nejvyšší kvality, vyrobení z materiálu, který vydrží i ty nejdivočejší projevy lásky rozpustilých členů rodiny. Jsou to ideální dárky i pro vaše nejbližší, kteří trpí alergiemi. Měkká vycpávka, která drží tvar, je certifikovaná a splňuje všechny požadavky Evropské unie na zdravotní bezpečnost.

Přesvědčte se i vy, že s medvídky TeddyWay nejlépe vyjádříte lásku, péči, přátelství či sympatie lidem, kteří jsou vám nejdražší!
Vždycky velký, vždycky měkký a veselý - to je TeddyWay!

Product added to wishlist