Leaving Already?
Get 5% OFF On Your Purchase

Click the button below to unlock the deal and reveal a discount code to use at checkout.

Velcí plyšoví lvi - Velký plyšový lev obrovský XXL


Velcí plyšoví lvi jsou skutečnými králi domova!

Velcí plyšoví lvi - král zvířat se pomalu postaví na všechny čtyři, zatřese zlatou hřívou, zhluboka se nadechne a vzápětí se z hloubi hrdla vydře hlasitý řev. Každý detail tohoto působivého zvířete jednoduše šíří velikost. Není proto divu, že jsou velcí plyšoví lvi tak oblíbení.

Milují je děti i dospělí. Malí si většinou vybírají lvy pro různé hry. Aktivně tráví čas se lvy, nosí je jako ochranu a usínají se lvy, když jsou unavení. Statečný lev je v noci chrání a umožňuje jim pokojně snít krásné sny.

Mezitím si dospělí vybírají tuto plyšovou hračku jako interiérový detail, který zdůrazňuje jejich silný charakter. Ostatně většina charakteristických detailů lva se odráží v plyšových hračkách. Zřejmě proto chce mnoho lidí získat kus té velikosti a odvahy. Ostatně „Odvážný jako lev“ se říká z nějakého důvodu.


Objímání plyšového lva dělá spánek sladším

Nedělejte však tu chybu, že byste si o lvech mysleli špatně, protože mají i svou druhou stránku, která je velmi sladká a útulná. Věděli jste, že skuteční lvi mohou spát nebo odpočívat až 20 hodin denně? Neuvěřitelné číslo! Ve volné přírodě lze lvy vidět, jak leží na zádech s nohama nahoře nebo dřímají ve stínu.

Lvi se k sobě při lenošení chovají velmi láskyplně. Mnou si hlavy o sebe a vrní. Plyšová kopie lva asi nejlépe ze všech hraček odráží jeho živý protějšek. Hračku totiž najdeme tam, kde jsme ji nechali – ležet na posteli nebo na zemi. Skutečný král spánku. Vedle takového spáče je mnohem snazší usnout sám.


Které filmové postavě se podobá váš velký plyšový lev?

Velcí plyšoví lvi jsou tak majestátní, že jsou velmi často zobrazováni v různých filmech, seriálech a dokonce i v karikaturách. Každý pravděpodobně viděl více než jednu verzi kresleného filmu "Lví král" nebo sérii legendárního "Madagaskaru".

Nemluvě o celovečerních filmech "Král džungle", "Letopisy Narnie", "Čaroděj ze země Oz". V každém z těchto filmů hrají nejvýraznější role lvi, jako by jim bylo souzeno stát se hvězdami. Nechte jednu takovou hvězdu zazářit i u vás doma. Jeho jas vás zahřeje, když vám bude zima. Jemný kožíšek plyšového lva vás k sobě laskavě přitulí, když si budete přát být obepnut.

A jeho působivý vzhled vás bude inspirovat k odvážným túrám a pomůže vám zapomenout na všechny obavy, které vás brzdí. A konečně, mít doma lva vás opravdu přiměje sledovat, oba společně vřele stočení, ten či onen film o tomto fascinujícím zvířeti. Budete moci hádat, kterou postavu vám váš lev nejvíce připomíná. Možná ji po této postavě dokonce pojmenujete?


Plyšoví lvi jsou kamarádi na hraní

Nezapomeňte, že lvi jsou druh koťat. Jen trochu větší. Ale mají stejný gen hravosti. Velcí plyšoví lvi tedy budou skvělými herními společníky. Zatímco se schováváte mezi květinami, představte si, že jste v křovinné zemi savany a pronásledujete kořist. Spolu se lvem si vyzkoušíte, čí řev se nesl na více kilometrů. Vzájemně si porovnáte hřívu, abyste zjistili, která je delší a lesklejší.

A unavení si lehnete a budete si představovat, že vám nad hlavou svítí jasné slunce Afriky. Existuje spousta her. Navíc nejste sami, komu se mohou líbit. Říká se, že každá kočka sní o tom, že bude lvem. Pokud tedy máte doma opravdovou kočku, budete si to moci ověřit. Možná se plyšový lev stane nejlepším přítelem nejen vašeho, ale i vašeho mazlíčka? Nebo možná vy všichni tři vymyslíte zábavné hry?


Něžná objetí krále zvířat

Aby odrážel svou sílu, je plyšový lev vyroben z odolných materiálů, které si zachovávají svůj původní vzhled i po několika vypráních. Pevné švy vydrží i ten nejhlasitější řev při hrách. A hebký kožíšek a jemná hříva vás zútulní, když pocítíte touhu po odpočinku.

Tuto hračku můžete bezpečně držet u obličeje, protože je vyrobena bez použití zdravotně závadných materiálů a hračka je vyplněna antialergickými silikonovými vlákny.

Product added to wishlist

Za účelem zvýšení kvality procházení těchto webových stránek a za statistickými a obchodními účely používáme cookies, které můžete kdykoli vypnout.