Velcí plyšoví králíčci - Velký plyšový králíček obrovský XXL

Velcí Plyšoví Králíčci - Velký Plyšový Králíček Obrovský - Teddyway
Zobrazení 1-22 z 22 položek

Velcí plyšoví králíčci - Ahoj, já jsem Zajíček!

Určitě znáš spoustu příběhů o bystrých zajíčcích s rychlýma nohama. Já tak rychlý nejsem, ale zato jsem opravdový zajíček! My zajíci jsme známí tím, že žijeme ve velkých rodinách, protože láska a přátelství - to jsou pro nás moc důležité věci. Ale teď bych mezi své přátele chtěl přijmout i tebe!

Věř mi, že tak měkký a hebký kožíšek jako já nemá nikdo na světě. A to nemluvím o svých dlouhatánských uších, které si moc rády poslechnou, co se ti dnes stalo veselého - nebo i smutného. Svěřím ti jedno tajemství: mám huňatý ocásek, který rozveselí i toho nejsmutnějšího člověka. Už se těším, až se seznámíme. Určitě se z nás stanou nejlepší kamarádi.

Jdi mi naproti, už se běžím přichystat na cestu k vám domů! Dlouho mi to trvat nebude - my zajíci jsme tuze rychlí.

Zatím se měj krásně, kamaráde, brzy se uvidíme!


Je čas na zábavu!

Zajíčci jsou nejveselejší a nejživější ze všech zvířat! Až se u vás Zajíček zabydlí, na smutek a špatnou náladu už nebude čas. Bude u vás vždycky už jen veselo a dobrá nálada! Věděl jsi, že zajíčci jsou nejlepší kamarádi na hraní? Zajíček s tebou bude dovádět celé hodiny. A až se unavíte, přitiskne se k tobě, protože s tebou je v bezpečí, a spokojeně usne.

Zajíček bude nejšťastnější, když bude pořád s tebou - ať to bude při hraní, při poklidném sezení nebo při cestování. Nevěříš? Seznam se s ním a uvidíš, že zajíčci jsou dokonalí společníci. A co je nejdůležitější - své kamarády milují z celého svého zaječího srdce. Jsou to ti nejvěrnější a nejoddanější přátelé!


Před spaním!

Po veselém dnu plném zábavy se s kamarádem přichystejte ke spaní. Zajíčci jsou moc pečliví, a proto se večer rádi důkladně vykoupou a upraví. Pomoz Zajíčkovi s kartáčováním měkkého kožíšku a čištěním bílých zoubků! On se ti odvděčí tím, že se postará, aby se ti nezdálo nic ošklivého.

Kromě toho jsou zajíčci moc zvědaví a jsou to dokonalí posluchači. Vždycky si rádi poslechnou, co jim budeš vyprávět - ať to budou pohádky nebo příhody, co se ti ten den staly. Ale nejraději samozřejmě mají příběhy o statečných zajících a jejich bláznivých dobrodružstvích! Však sám dobře víš, že zajíčci jsou někdy tak trochu strašpytlové. Proto svého Zajíčka nikdy nezapomeň obejmout, aby se nebál tmy, až večer v pokoji zhasneš světlo.

Product added to wishlist