Leaving Already?
Get 5% OFF On Your Purchase

Click the button below to unlock the deal and reveal a discount code to use at checkout.

Velcí plyšoví koaly - Velká plyšová koala obrovský XXL

Velcí Plyšoví Koaly - Velký Plyšový Koala Obrovský XXL - Teddyway
Zobrazení 1-5 z 5 položek

Velké plyšové koaly - Ahoj, já jsem Koala!

Už jsi někdy slyšel o milých zvířátkách, která se podobají měkkým medvídkům? To jsem já - Koala! Můj jemný šedý kožich je jako stvořený pro hlazení, moje měkké tlapičky přímo volají po objetí a můj velký černý čenich...

řekla bych, že ten je jako stvoření pro mazlení! Prozradím ti tajemství: koaly jsou nesmírně přátelské! Můj největší sen je najít opravdového přítele, kterého bych mohla zahrnout láskou a se kterým bych sdílela všechny radosti i starosti. Nejsi to náhodou ty?

Koaly nemají rády samotu. Ráda bych se vydala na cestu k tobě! Jdi mi naproti, já už se běžím připravovat na nejdůležitější cestu svého života - za tebou!


Koaly - mistryně nicnedělání!

Víte, čím jsou tato roztomilá zvířátka známá? Přece svou schopností lenošit! Jen tak si posedět, poležet, zalenošit - to jsou nejoblíbenější činnosti koal. Na to jsou opravdové odbornice.

Spát dovedou celé hodiny. Jestli hledáš kamaráda, který přímo vyzařuje pohodu, pak neváhej a vyber si koalu! Koaly totiž mají jednu zvláštní schopnost: svou roztomilostí a hebkostí dokáží z domu vyhnat i ty nejsmutnější myšlenky. A když všechen smutek zmizí - je čas na sladké lenošení s tímto roztomilým kamarádem!

Co může být lepšího než přitulení k měkoučké, heboučké koale plné radosti a lásky? S ní zapomenete na všechny své starosti a trápení!


Plyšové koaly nejsou jen dárek!

Tyto roztomilé a milující koaly nejsou jen ideální dárek, který váš domov naplní radostí a pohodou, ale i dokonalý společník!

Koaly jsou vyrobené jen z materiálů té nejvyšší kvality, a tak vám budou dělat společníka po dlouhá léta. Navíc mají antialergickou vycpávku, díky níž si s nimi mohou hrát i alergici.

A protože nejsou jen měkké a hebké, ale i pevné a bezpečné, můžete je používat i jako nejkouzelnější polštář na světě, pohodlnou postýlku či dokonc roztomilé křeslo. Popusťte uzdu fantazii a tato hračka se stane nejen oddaným společníkem vás i vašich blízkých, ale i ozdobou vašeho domova, která nikoho nenechá chladným!

Product added to wishlist