Velcí plyšoví jednorožci - Velký plyšový jednorožec obrovský XXL

Velcí Plyšoví Jednorožci - Velký Plyšový Jednorožec XXL - Teddyway
Zobrazení 1-14 z 14 položek

Velcí plyšoví jednorožci - Zdravím tě, já jsem Jednorožec!

O kouzelných jednorožcích jsi určitě slyšel spoustu pohádek a příběhů. Já jsem jeden z nich! Možná nejsem kouzelný, ale rozhodně jsem Jednorožec. Svěřím ti tajemství: Jednorožci neumí žít sami. Potřebují spřízněnou duši. A proto hledám nejlepšího přítele. Možná někoho takového hledáš i ty?

Jsem lehký jako peříčko, plný lásky i radosti ze života. A také jsem hebký a měkký, proto mívám velkou radost, když mě někdo obejme. A tak ti mohu slíbit, že i ty nejzamračenější a nejdeštivější dny se mnou budou krásné a veselé. Hned odcválám, abych se připravil na velkou cestu za tebou. Budou z nás nejlepší přátelé? Nemohu se dočkat, až se seznámíme. Věřím, že až se setkáme, hned si jeden druhého oblíbíme.

Zatím se loučím, příteli, ale jistě se brzy uvidíme!


Zalenošíme si spolu?

Jednorožci jsou plní překvapení! Vypadají bystře a hbitě - ale ze všeho nejraději si jen tak zalenoší se svým nejlepším kamarádem. Zdřímněte si spolu - na to jsou jednorožci ti nejlepší společníci. Tvůj Jednorožec tě obejme svým teplým a měkkým tělíčkem. S ním budeš v bezpečí!

A až půjdeš spát, určitě nezapomeň na svého Jednorožce! V pohádkách se vypráví, že jednorožci jsou věrní svému nejlepšímu příteli a brání ho před vším zlým. Proto si můžeš být jistý, že Jednorožec nedovolí zlým snům, aby rušily tvůj spánek! Nezapomeň na svého kamaráda, ani když nebudeš dělat nic. Jednorožec bude moc rád, když ti bude moci dělat společnost i při sladkém nicnedělání.


Je čas na zábavu!

Až se u vás zabydlí Jednorožec, váš domov se naplní radostí a štěstím. Úplně zapomenete, co to jsou smutné a zamračené dny! Jednorožec bude mít radost, když ti bude moci dělat společnost při všech činnostech. Seznam ho se svými kamarády, už se na to těší! Hrajte si na schovávanou! Jednorožci si na schovávanou hrají moc rádi, i když hledání jim moc nejde.

Vyrazte spolu na dobrodružnou cestu! A určitě svému novému kamarádovi povyprávěj pohádky a legendy o jiných jednorožcích - jsou tak zajímavé! Jednorožec se bude těšit z každé minuty, kterou s tebou stráví, a odvděčí se ti za ně svou láskou a hebkostí. Není to úžasné, mít kamaráda, se kterým si můžeš hrát, bavit se, učit se i radovat z každé maličkosti?

Product added to wishlist