Velcí plyšoví husy - Velká plyšová husa obrovský XXL

Velké Plyšové Husy - Velká Plyšová Husa Obrovský XXL - Teddyway

Velké plyšové husy létají k vám domů!

Velké plyšové husy - vidíš, kdo k tobě letí? Ano! K vám domů přichází celé hejno hus! Natahují své dlouhé krky, dívají se na vše na zemi a z dálky mávají ladnými křídly. Takhle vás zdraví. Podívejte se blíže a uvidíte, že tito ptáci jsou opravdu výjimeční - jsou to velké plyšové husy, které se nemohou dočkat, až přistanou na vaší posteli a poznají vás.

Vždyť umí nejen létat, ale i chodit po zemi. Husy majestátně chodí se vztyčenou hlavou a vrtí opeřeným ocasem. Opravdu ikonická elegance! Každé pírko je tak jemné, že takovou roztomilou husičku budete chtít okamžitě obejmout a už ji nepustit.


Husy jsou velmi přátelská zvířata

Věděli jste, že velké plyšové husy jsou mimořádně přátelská zvířata? Milují komunikaci a trávení času s ostatními. Takže musíte mít s sebou jednu husu, abyste se mohli společně bavit. Prozradíme vám také jedno velmi důležité tajemství o každé huse: husa je na celý život připoutána k prvnímu, koho uvidí na vlastní oči.

Bude loajální, oddaná a bude bezpodmínečně milovat. Takovou lásku lze jen závidět. Plyšová husa se tak u vás doma stane skutečným členem rodiny.


Snížení stresu

Velké plyšové husy jsou vyrobeny tak, abyste se jednoduše cítili klidně a uvolněně. Za prvé, tyto roztomilé plyšové hračky zaujmou každého svým útulným vzhledem. Jakmile je spatříte, nutí vás držet jednu z těchto hus v náručí, opřít si o ně hlavu nebo si vedle nich bezpečně zdřímnout. Hřejivé přitulení k plyšové huse navodí pocity štěstí a relaxace a pomůže zbavit se stresu, který je dnes všude tak běžný.

Ať už se cítíte unavení po práci nebo po dlouhém dni ve škole, nebo se bojíte změn, nebo si třeba jen potřebujete odpočinout – po zachumlaní se k obrovské plyšové hračce brzy ucítíte, že špatné emoce vyprchávají a dávají cesta ke klidu a relaxaci.


Velké plyšové husy pro rozvoj fantazie

Plyšová husa pomůže rozvíjet fantazii. Představte si plavání s husou na vodní hladině, veslování ve vodě nohama vás obou a chytání vln. Nebo že se chechtáte křovím a hledáte jídlo. A rádi najdete oříšky pro celou svou rodinu. A představovat si, že létáte vysoko na obloze se svou plyšovou husou, je ta nejzábavnější věc.

Ve skutečnosti je kolem vás celé hejno hus. Lidé dole se na vás dívají a diví se, že všichni umíte tak krásně létat ve tvaru „V“. Míjíte ostatní ptáky, pozorně si prohlížíte draky, zdravíte pasažéry stoupajícího letadla a odlétáte klidně s větrem pryč. Fantazii se meze nekladou. Nebojte se tedy nechat se vést za ručičku.


Skvělý detail interiéru

V reálném životě si velké plyšové husy rády "vylepšují" svůj domov různými větvičkami, listy, kůrou a dalšími krásnými doplňky, které najdou v přírodě. Všechny tyto věci nosí do svých hnízd a zdobí je tak, aby se v nich žilo útulně a hezky. Takže tento pták, který má rád estetiku, se stane skvělým akcentem interiéru vašeho domova. Když u vás doma přistane velká plyšová husa, domov se okamžitě rozzáří útulností a působí něžným dojmem.

Navíc je tento nadýchaný polštářek perfektním dárkem, který někomu rozzáří den. Je ideální k narozeninám a k jiným příležitostem. Nepochybujeme o tom, že po předání takového dárku okamžitě uvidíte úsměv na tváři toho druhého.

Velké plyšové husy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních látek, které zajistí dlouhou životnost hračky. Všechny materiály jsou odolné a zajišťují odolnost hračky. Po vyprání v pračce získají hračky svůj původní vzhled a měkkost. Takže budete moci znovu obejmout svého přítele a užít si společně strávené dny.

Product added to wishlist