Velcí plyšoví dinosauři - Velký plyšový dinosaurus obrovský XXL

Velcí Plyšoví Dinosauři - Velký Plyšový Dinosaurus XXL - Teddyway

Pojď si hrát s velkým plyšovým dinosaurem!

My velcí plyšoví dinosauři jsme nejodvážnější přátelé lidí. Že nevíš, kolik znám dobrodružných příběhů? Vyprávěli mi je prarodiče.... je to už tak dávno, co chodili po světě! Až ti je budu vyprávět, nebudeš věřit svým uším! 

A věděl jsi, že velcí plyšoví dinosauři jsou věrní a nebojácní kamarádi, co se po hlavě vrhají do všelijakých dobrodružství? Slibuju, že tě vždycky ochráním. Se mnou budeš v bezpečí! Mám tak hbité drápy a zuby, že si na mě nikdo netroufne. Neboj se, kamaráde, se mnou ti nikdo neublíží!

Z nás dinosaurů jde strach, ale na své kamarády jsme moc milí. A kromě toho jsme úžasně hebcí. Však si mě pohlaď a hned uvidíš, jak rád se mazlím!

Ve dne spolu budeme podnikat dobrodružné cesty a večer se po všech těch bláznivých hrách zakutáme do postýlky a budeme si vyprávět napínavé příběhy.

Nemůžu se dočkat, až se s tebou seznámím. Už se běžím chystat na cestu k tobě! Mí kamarádi plyšoví dinosauři mi řekli, že nejlepší kamarádi se navzájem chrání před nebezpečím, váží si jeden druhého, tráví spolu spoustu času, hrají si a radují se z každé chvíle, kterou spolu stráví. To bych chtěl taky zažít!

Zatím se loučím, kamaráde, ale určitě se uvidíme!


Plyšový dinosaurus - to je dárek, který zahřeje u srdce!

Velký plyšový dinosaurus je výborný dárek pro malé i velké. Jen si představte, jak se vaši blízcí budou radovat, až se jejich rodina rozroste o velkého kamaráda, se kterým si všichni budou chtít hrát!

Může posloužit jako originální dárek k Valentýnu, k narozeninám i k výročí svatby. S velkým plyšovým dinosaurem nikdo nezůstane chladný. Jeho měkký kožich přímo volá po pohlazení a přitulení!


Proměňte všední pokoj v nevšední

Chcete dětskému pokoji dodat příchuť dobrodružství? XXL plyšový dinosaurus svou výraznou barvou rozsvítí každý pokoj a přitáhne k sobě oči všech. Prozáří dětskou radostí i každý hrací koutek. Vsadíme se, že k dinosaurovi Dinovi nikdo nezůstane lhostejný!

Tato měkká hračka navíc nahradí hned několik kusů nábytku. Velkého plyšového dinosaura totiž můžete používat jako měkké křeslo - vycpávka ze silikonových vláken se přizpůsobuje lidskému tělu.

Děti ho milují proto, že se k němu mohou přitulit a v jeho měkkém kožíšku rychle a pohodlně usnout. Dino tak nahrazuje i polštář a plyšového medvídka na odpolední zdřímnutí. A protože je tak statečný, v noci bdí nad dětským spánkem a nepustí k dětem žádné noční můry.


Velcí plyšoví dinosauři značky Teddyway mají záruku kvality

Na klientech nám záleží, a tak jsme k dokonalosti vypracovali dočista všechno: doručení, kvalitu i originalitu. 

Doručení až do domu. S objednávkou si nedělejte starosti! Stačí jednoduše objednat na internetu a zásilková služba hračku doručí již za několik dnů - vám i komukoli jinému, koho budete chtít obdarovat. Doručujeme po celé Evropě, a proto můžete potěšit i své blízké, kteří nebydlí blízko. Plyšové dinosaury před odevzdáním k přepravě balíme velice důkladně a pečlivě, aby se po cestě nepoškodili a jen se leskli novotou.

Kvalita. Velcí plyšoví dinosauři jsou šití velice pevně, vydrží všechna vřelá objetí a bláznivá dobrodružství. Ušití jsou ze speciální tkaniny, která nechytá prach. Tyto plyšové hračky mají také výplň ze silikonových kuliček. Ty mají tu výhodu, že hračce po dlouhá léta uchovají původní tvar, ale mají i antialergenní vlastnosti. Díky tomu si s ní mohou bez obav hrát i alergici. Všechny naše výrobní procesy splňují požadavky evropských norem.

Originalita. Naše plyšové hračky jsou tak obrovské, že překvapí i dospělé. Mají tak jemný kožíšek, že nikoho nenechají chladným!


Údržba plyšových dinosaurů

Tyto hračky nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. To je právě jeden z důvodů, proč jsou mezi našimi klienty tak oblíbené. Neusazuje se na nich prach, a proto se rodiče mohou bez obav radovat z toho, že se s nimi děti mazlí. Hračky se také dají bez problémů prát v pračce a poté nechat uschnout.

Doporučujeme pouze hlídat, aby hračka dlouho nezůstávala na přímém slunečním světle a jasné barvy tak zbytečně nebledly.

Velcí plyšoví dinosauři značky Teddyway jsou opravdoví mistři dobrodružství, kterých si nejde nevšimnout. Už pro jejich velikost a výraznou barvu. Naším cílem jsou dokonalé služby zákazníkům. Proto si nekompromisně hlídáme kvalitu a nabízíme spolehlivé a bezpečné doručení výrobků. Darujme svým nejbližším nezapomenutelné zážitky a nekonečnou radost!

Product added to wishlist