Velcí plyšoví chobotnice - Velká plyšová chobotnice obrovský XXL

Velké Plyšové Chobotnice - Velká Plyšová Chobotnice Obrovský XXL
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Velké plyšové chobotnice zvou do hlubin oceánu!

Velké plyšové chobotnice - velký, měkký a má až 8 nohou. Co je to? Ano, je to plyšová chobotnice! A přichází k vám domů, abyste se stali vaším nejlepším spoluhráčem. Společně prozkoumáte hlubiny oceánu, vydáte se na neuvěřitelná dobrodružství, poznáte nové přátele a cestou vám chobotnice vypráví mnoho zajímavých příběhů.

Vskutku! Vždyť toto zvíře žije na Zemi téměř 300 milionů let. Takže má opravdu mnoho příběhů k vyprávění! Uslyšíte z první ruky, jak se na Zemi objevili dinosauři, jak žili první lidé a dokonce jak se sám rád natáčel v mnoha televizních seriálech a filmech. Výlet to bude opravdu zajímavý a poučný.

Podpoří vás to dozvědět se více o těchto zajímavých a tajemných zvířatech. Jak vypadá jejich domov na dně moře? Co jedí? kam cestují? Co potkáte na jejich cestě? Jaké druhy ryb jsou jejich nejlepší přátelé? Možná se váš nový přítel chobotnice zúčastnil natáčení karikatury "SpongeBob SquarePants"? Byl by neuvěřitelný úspěch mít takovou filmovou hvězdu u vás doma!


Proč potřebuje chobotnice až 8 nohou?

V reálném životě potřebuje chobotnice tolik končetin, aby se mohla plazit po dně moře, plavat a krmit se a také se bránit nečekaným hostům. Není divu, že chobotnice potřebuje hodně nohou, když je v oceánu tolik aktivit.

A plyšové chobotničky potřebují všech 8 nohou, aby mohly co nejlépe vyjádřit svou přívětivost. Čím více má totiž nohou, tím pevněji vás dokáže obejmout a přitulit. Nebo podejte ruku (nebo spíše nohu) všem svým přátelům zároveň. Nebo držte až osm porcí zmrzliny s různými příchutěmi. A co když se velké plyšové chobotnice rozhodne pro breakdance? S tolika nohama by určitě obsadila první místo v taneční soutěži.

Představte si, jak skvělé by bylo mít 8 nohou. Co zábavného byste s nimi dělali? Na tuto otázku můžete odpovědět svému novému kamarádovi – plyšové chobotnici. A určitě neváhejte se svými odpověďmi, protože v zemi fantazie a her je možné všechno!


Milí přátelé – velké plyšové chobotnice

Velmi dobří lidé jsou často popisováni jako dobrosrdeční. Věděli jste ale, že chobotnice jsou trojnásobná dobrosrdečná stvoření? Ptáte se, co se tím přesně myslí? A to znamená, že tito mořští živočichové mají až tři srdce. V hlubinách moře jsou potřeba tři srdce, aby chobotnice přežila.

A u vás doma jsou všechna tři srdce potřebná k tomu, abyste projevili velkou lásku. Není divu, že si každý pamatuje své plyšové hračky. Uvnitř nich leží vrstvy laskavosti, míru a pohodlí. Plyšové hračky mají nevysvětlitelnou magickou moc, která pomáhá lidem uklidnit se a rozesmát se. Takže plyšová chobotnice dá všechnu svou velkou lásku jen vám.


Chobotnice je exkluzivním akcentem interiéru

Krásně zařízený dům je snem každého. Ale vhodně zvolené detaily interiéru spíše než hladké stěny vytvářejí jeho útulnost. V každé domácnosti je spousta svíček, váz a sošek. Ale kolik domů má vlastní chobotnici? Pravděpodobně ne mnoho.

Takže zde máte skvělou příležitost vytvořit si exkluzivní domov. Poté, co do své rodiny přivítáte roztomilou chlupatou chobotnici, budete si moci užívat její společnost a získat mnoho příjemných komplimentů za jedinečnost. Takový interiérový přízvuk bude skutečným magnetem pozornosti.


Přednost má kvalita

Kvalitní plyšáci musí dlouho vydržet a vydržet objímání, maraton aktivních her i praní. Tyto velké plyšové chobotnice jsou vyrobeny z extrémně odolných materiálů, které zajišťují odolnost výrobků i při velmi intenzivním používání.

Hračky jsou 100% vyplněny kuličkami ze silikonového vlákna, které udrží tvar hračky po dlouhou dobu nezměněný. Tak si svou novou hračku užijte a v případě potřeby ji můžete vyprat v pračce. Takto bude opět čistý a připravený na nová dobrodružství.

Product added to wishlist